Vítáme vás na knížecím dvoře v Postoloprtech 

Vítejte v našem jedinečném projektu rekonstrukce knížecího dvora v Postoloprtech! Jsme hrdí, že můžeme představit naši práci a aktivně zapojit naše další příznivce.
Naše snaha spočívá v tom, že obnovujeme tento historický komplex a přeměňujeme ho na moderní kulturní centrum. Chceme zachovat dědictví minulosti a zároveň poskytnout prostor pro umění, kulturu a nezapomenutelné zážitky.
Naše rekonstrukce je prováděna s pečlivostí a respektem k historii tohoto místa. Spolupracujeme s renomovanými architekty, restaurátory a odborníky, abychom zajistili maximální kvalitu každého detailu.
Ale nejsme jen pasivními pozorovateli! Chceme vás aktivně zapojit do tohoto úžasného procesu. Můžete se stát součástí naší komunity přispíváním finančními prostředky nebo svými nápady a dovednostmi. Vaše podpora je klíčová pro úspěch tohoto projektu.
Připojte se k nám a pomozte nám obnovit tuto historickou krásu do její bývalé slávy. Společně můžeme vytvořit místo, které bude inspirací pro generace příštích. Dejte nám svůj hlas a podpořte naši rekonstrukci knížecího dvora v Postoloprtech!

5. května 109, Postoloprty, Czech Republic

Posouvámese dál a naši přátelé a vy nám pomáháte zviditelnit se a pomáhte nám v růstu a dostat se do podvědomí široké veřejnosti.
Vaše přispění bylo klíčové pro náš úspěch a my jsme vám za to velmi vděční. Významná publikační přítomnost v Magazinu.aktualne.cz a Žatecké noviny nám umožnili osvětlit naše cíle a posunout se dál v našem snaze. Jsme rádi, že můžeme počítat s vámi jako s naší neocenitelnou podporou.
Tato reportáž nejenom informuje o našem projektu, ale také podrobně popisuje jeho cíle a vize. Díky vašim příspěvkům jsme mohli podpořit své plány a tyto informace byly zahrnuty do článku. Rozhodně jsme chtěli důkladně odhalit všechny aspekty našeho projektu, abychom veřejnosti ukázali, jak vážně si ho bereme.
Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další společné úspěchy a růst našeho projektu. S vámi na palubě jsme přesvědčeni, že dosáhneme ještě víc a budeme mít pozitivní dopad nejen na nás samotné, ale také na širší komunitu.

2. TESAŘSKÉ SETKÁNÍ 

Srdečně vás zveme na naše 2. Tesařské setkání na našem Knížecím dvoře. Přijďte a zažijte autentickou atmosféru tradičního řemesla, které si uchová svůj původní charakter i v moderní době. Zkušení tesaři vám předvedou své dovednosti a rádi se s vámi podělí o své znalosti a zkušenosti. Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost poznat krásu a historii tohoto řemesla. Těšíme se na vaši návštěvu!

Pomozte nám zachránit knížecí dvůr Postoloprty!

Vážení přátelé rádi bychom vám představili naši myšlenku a představujeme vám první veřejnou sbírku, která nám pomůže urychlit průběh rekonstrukce knížecího dvora v Postoloprtech. Naše sbírka je zaměřena na podporu a zachování kulturního dědictví a historie této krásné budovy. Sběrem finančních prostředků od lidí jako jsi vy, budeme moci realizovat nezbytné opravy, aby se knížecí dvůr mohl stát opět živým centrem kulturního dění. Naše snaha je založena na vaší podpoře, která je pro nás neocenitelná. Jsme pevně přesvědčeni, že společně dokážeme dosáhnout našeho cíle a pomoci obnovit tuto historickou budovu do své bývalé krásy. 
Děkujeme vám za váš čas a za váš zájem o naši sbírku. Pokud chcete přispět nebo se dozvědět více informací, prosím navštivte náš webový odkaz níže. Vaše podpora má pro nás obrovský význam a jsme vděčni za každý váš příspěvek.


Vážení přátelé a kamarádi, 

Je neskutečně povzbuzující zjistit, kolik lidí nás podporuje. Netušili jsme, že váš zájem o naši pomoc je tak obrovský. Toto pro nás znamená velkou zodpovědnost a věříme, že se všechny věci budou pohybovat správným směrem. 

Rádi bychom vám představili novou možnost rychlého přispívání pomocí QR kódu. Tímto jednoduchým mechanismem můžete sami vybrat částku, kterou chcete přispět na rekonstrukci Knížecího dvora.

Děkujeme vám za vaši laskavost a podporu.

S úctou,

Dalibor s rodinou a tým Knížecího dvoraNázev E-mail Variabilní symbol Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat
La Stoda - Svatební stodola  

Možnost pořádání svatebních hostin, firemních akcích a prezentacích

Vítáme Vás do naší svatební stodoly,

kde připravujeme jedinečné a nezapomenutelné svatební zážitky. Chceme Vám pomoci vytvořit dokonalý a jedinečný prostor pro Váš společný důležitý životní krok. Naše svatební stodola je vybavena veškerým retro komfortem a nabízíme kompletní profesionální organizaci Vaší svatby. Spolehněte se na nás, abychom Vaše přání proměnili ve skutečnost a abyste si mohli užít ten nejkrásnější den Vašeho života bez starostí.

Naše adresa

Napište nám zprávu:

Využijte této příležitosti a zanechte nám zde svůj vzkaz a napište přesně svůj požadavek
Název E-mail Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

Vaše nejčastější dotazy

Mnoho přátel se nás ptá na otázky, které zde zveřejňujeme pro vaši orientaci

Proč jste nemovitost koupili?

V době, když jsme plánovali rodinu a změnu životního tempa z uspěchané Prahy někam do klidnějšího města se objevil knížecí dvůr, který nás ohromil právě svojí velikostí, tím pádem tolika možnostmi a velkému potenciálu k budoucímu využití. Unikátní sýpka nás doslova dostala na kolena, to byl ten hybatel v rozhodování, do té doby jsme větší skvost neviděli. Statek jako celek působí neuvěřitelným geniem loci. A velikost jednoho bytu v Praze jsme rázem doslova vyměnili za obrovský statek s tolika možnostmi.

Jaké jsou plány využití těchto nemovitostí?

Plánů a nápadů je nepřeberné množství, postupně se mění a přetváří, jak se nám daří splnit menší úkoly a také jak přichází naopak různé komplikace. Ten nejdůlezitější cíl je zastavit další chátrání budov na statku a to hlavně opravit děrave strechy - protože střecha je základ. Dalším cílem, aby bylo z čeho financovat opravy, je vybudovat jedno z největších a nejkrásnějších svatebních míst v ČR. K tomu samozřejmě patří zázemí, ubytování, kavárna, restaurační zázemí či wellness. Pořádání pravidelných akcí jako jsou tesařské workshopy, nebo Strašidelná sýpka, dále otevření veřejnosti některé prostory - sýpka - výstavy, muzeum historických strojů apod. Spolupráce s městem a krajem a pořádání podobných akcí po cely rok, tak aby se statek stal místem setkávání pro širokou veřejnost a ožil napořád.

Jak zvládáte všechnu tu práci a stres?

Obrovskou motivací jsme si jeden pro druhého, podporujeme se navzájem a vždycky když už nemůžeme, ten druhý nám dá sílu povstat a jít dal. Poslední dobou jsou to ještě hlavně děti, které nás motivují o to víc. Pak také pozitivní ohlasy od kamarádů, známých a v neposlední radě od fanoušků na sociálních sítích

Bydlíte na Knížecím dvoře?

Ano, bydlíme. Naše vysněné bydlení na knížecím dvoře nás teprve ještě čeká, zatím jsou strechy a havarijní stav ostatních budov přednější než naše pohodlí